Firma "Radpol" Radosław Kaszczuk istnieje od 1993r. Od początku swojej działalności zajmuje się montażem stolarki. W ostatnich latach rozwój nowoczesnej architektury spowodował dalszy rozwój firmy i poszerzenie swojej oferty o montaż elewacji w systemach aluminiowo-szklanych jak również elewacje typu alucobond i euronit.
   Firma "Radpol" aby zapewnić pełną obsługę dla firm deweloperskich rozszerzyła swoja działalność o dostawę i montaż stolarki. Nasze 21 letnie doświadczenie w branży okiennej pozwala służyć Państwu pomocą i doradztwem w zakresie stolarki aluminiowej i pcv. Sprawna organizacja, wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie zaplecze sprzętowe gwarantują, że powierzone nam zadania wykonujemy rzetelnie, fachowo i terminowo.  
 

 

   Firma "Radpol" w ostatnich latach współpracowała z następującymi firmami produkującymi ślusarkę pcw i aluminium; "DARBUD", "OPAL", "IBEKO", "DAKO", "BUDVAR CENTRUM S.A.","OKNO-PLAST KRAKÓW", "EMPOL", wykonując montaże min. dla takich firm budowlanych jak: "WROBIS","SKANSKA", "ARCHICOM", "INTER- SYSTEM", "INTAKUS", "PBI", "INTEGER", "DACH-BUD", "JAZE", "PROFIT", "BUDOPOL"  
    Firma "Radpol" zatrudnia wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem, posiada własne samochody dostawcze przystosowane do przewozu stolarki.
   Dysponujemy pomieszczeniem magazynowym na terenie Wrocławia.
 

Zapraszam do współpracy

Z poważaniem

Zespół Firmy "RADPOL"

 

Projekt i wykonanie TiM-NET @2015